Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Diena bez datora

2021-11-24

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvalde 13.novembra dienu (sestdienu) piedāvāja skolotājiem un skolēniem pavadīt bez datora. Paldies mūsu skolas skolotājiem, kas šajā dienā neorganizējas tiešsaistes stundas, bet izdomāja cita veida aktivitātes, dažādojot mācību procesu.

Paldies angļu valodas skolotājai Ivetai Akopjanai , kura arī klātienes nodarbībās ar 1.A klases skolēniem angļu valodas stundā, apgūstot tēmu „Cilvēka ķermeņa daļas”, neizmantoja datoru un tās sniegtās iespējas. Skolēni paši pētīja sevi, citus, lai redzēto varētu uzzīmēt, pierakstot klāt ķermeņa daļu nosaukumus angļu valodā.

Paldies 4.b klases skolniekam Rodrigo Tupenim , kurš atsūtīja fotogrāfiju, kā pavadījis dienu bez datora, proti, atrodoties dabā.

Paldies 4.b klases skolniecei Arinai Sidorenko , kura padalījās ar savu dienas stāstu, ko var izdarīt dienā bez datora:

„Tā bija jauka ģimenes sestdiena. Brokastīs tētis un māsa cepa pankūkas. Spēlējām basketbolu ar vidēju māsiņu, tēti un suni Aļasku, pastaigājos mežā ar mammu. Palīdzēju vecākiem pieskatīt mazo māsiņu. Vakars ar našķiem, skatoties ģimenes filmu, šoreiz franču kino „Taksis”. Pirms miega lasīju grāmatu “Grega nedienas”.”

Skolēnu līdzpārvaldes

sabiedrisko attiecību speciālists Daniels Mednis (8.a kl.)

un skolēnu līdzpārvaldes konsultante

skolotāja Ieva Križevica

     

Nākamā stunda 5.-9.kl:
10:10
3. stunda
***********
Nākamā stunda 1.-4.kl:
10:10
3. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā