Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Caur izklaidi uz jaunām zināšanām

2021-05-14

Šī gada 25.aprīlī 4.b klasei bija lieliska iespēja sadarbībā ar programmu “Latvijas skolas soma” piedalīties Labrotorium.lv veidotā zinātniskā teātra izrādē tiešsaistē “Zinātnes un mākslas krustpunkti”.

Interaktīvās nodarbības laikā 4.b klases skolēni uzzināja kā mūsdienās zinātne spēj palīdzēt veidot dažādas filmas un teātra izrādes. Šajā izrādē par pamatu ņēma Latvijas filmu “Dvēseļu putenis”. Tika īsumā pastāstīts par to, cik daudz laika tika veltīts filmas tapšanā, kas bija nepieciešams, lai radītu ticamus efektus.

Mēs uzzinājām kā tiek gatavotas mākslīgās asinis dažādos veidos, kā tiek gatavoti speciāli degošie šķidrumi, kā tiek veidots mākslīgais sniegs un citas interesantas lietas, ko atstāsim noslēpumā, lai arī tev ar tavu klasi būtu interesanti šo izrādi noskatīties.

Pēc šīs izrādes noskatīšanās, skolotāja Liene dabaszinību stundā aicināja skolēnus mājās izmēģināt kādu no šiem eksperimentiem, sadarbībā ar datorikas stundām, nofilmēt šos video un atsūtīt gan dabaszinību skolotājai, gan datorikas skolotājam.

Skolēni ne tikai izmēģināja dažus eksperimentus uz savas ādas, bet arī mammas sabiedēja, jo izskatījās ļoti reāli! Gribi uzzināt, ko tad skolēni sastrādāja? Skaties vienas skolnieces video ar eksperimenta gaitu un pāris skolēnu foto ar eksperimentu rezultātiem. Pačukstēšu, skolēniem sanāca ne tikai tradicionāli sarkanās asinis uztaisīt.. vari uzminēt kādam filmas vai multeņu varonim ir zaļas asinis?

     

Nākamā stunda 5.-9.kl:
08:30
1. stunda
***********
Nākamā stunda 1.-4.kl:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā