Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

3.a klases “Laboratorium” interaktīvā nodarbība.

2021-05-11

3.a klases “Laboratorium” interaktīvā nodarbība. Interaktīvajā nodarbībā skolēni uzzināja, kā mūsdienās zinātne palīdz veidot filmas un teātra izrādes. Par pamatu ņemot Latvijas filmu “Dvēseļu putenis”, tika parādīts, kas nepieciešams, lai radītu ticamus efektus un pēc iespējas precīzāk attēlotu filmā redzamos notikumus. Skolēni uzzināja, kā gatavo mākslīgās asinis, speciālus degošos šķidrumus, kā dažādu darbību veikšanai trenējas kaskadieri utt. Tas viss nebūtu īstenojams bez ļoti precīziem aprēķiniem un specifiskām zināšanām. Skolēniem bija iespēja ieskatīties aizkulisēs, lai redzētu kā top māksla filmās.

Man nepatika mākslīgā rēta, bet man patika kad ar ūdeni var izsargāties no uguns. Es ieteiktu visiem to skatīties, tikai ne profesoriem un gudriem cilvēkiem, jo viņi to jau zina. Edvards.

Man liekas Laboratorium nodarbība ir kā mācību ekskursija.
1. Man ļoti patika uzzināt veidu kā uztaisīt mākslīgās asinis
2. Ļoti pamācoša nodarbība
3. Patika kā aizdedzina roku. Artūrs K.

Man patika ka es uzzināju kā var taisīt asinis un mākslīgu ādu, jo es nezināju. Es nezināju kad var tā uzzīmēt, ka tumsā var redzēt citu zīmējumu. Bet man patika klausīties šo zoom. Alise.

Man visvairāk patika, kur varēja aizdedzināt roku. Un man arī patika kur varēja uztaisīt asinis. Man ļoti patika šī stunda es gribu vēl tādas stundas. Ričards.

Man patika tas, ka veidoja mākslīgas asinis. Man nepatika tas, ka bija maz eksperimentu. Es ieteiktu savam draugam - Kristeram. Artūrs M.

Man patika kā viņa taisīja eksperimentus. Man nepatika eksperiments no viņa taisīja no asinīm. Es ieteiktu paklausīties, ko stāsta par aktieriem ko viņi filmās dara.

Receptes. Asinis= kartupeļu ciete+ karsts ūdens+ pārtikas krāsviela (sarkana), ja grib lai ir nedaudz tumšāka, tad ir jāpievieno vienu mazu pilienu ar (zilu krāsvielu).

Mākslīgā ādā= kartupeļu ciete+ vazelīns+ tonālais krēms. Kintija.

Laboratorium stunda bija jautra. Arī bija 1 pretīga lietiņ. Man ļoti, ļoti patika redzēt kā sieviete roku aizdedzina, jo savā 8. dzimšanas dienā tā arī izdarīju. Es Laboratorium stundu ieteiktu visiem veida cilvēkiem: bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Man ļoti patika Laboratorium stunda. PALDIES PAR UZMANĪBU! Beatrise

Man patika kā tā tante taisīja eksperimentus. Man nepatika, ka stunda nebija tik ilga. Es jaunu uzzināju kā tante kā taisīja asinis no krāsvielām un cietes. Es ieteiktu visiem noskatīties bērniem zoomu. Lauris.

Es uzzināju kā var uztaisīt neīstās asins un rētas. Es gribētu lai pastāstītu vairāk par to, ko es nezinātu. Es varbūt citi arī bija redzējuši kā var ar putām var uguni sev nesadedzināt roku es esmu bijusi tur, kur var to redzēt būtu forši ja būtu ilgāk stunda. Katrīna

Es uzzināju kad var uztaisīt asinis ar tikai dažiem produktiem. Man patika tas, ka var ar putām un ūdeni aizdedzināt roku bez sāpēm. Man nepatika tas, kad taisīja mākslīgo ādu un uzlēja mākslīgās asinis. Izskatījās pēc īstām asinīm un izskatījās pretīgi. Martins.

Man šī stunda ļoti patika! Man šorīt Laborotorium nodarbībā patika eksperiments ar putām, eksperiments ar neīsto naža brūci un eksperiments ar atplīsušo ādu (tas bija arī pretīgākais eksperiments). Man patika arī glezna, kura parastā gaismā bija ar puķēm, bet ultravioletajā gaismā ar zivīm. Man šajā stundā viss patika. Man nebija eksperimenti, kas man nepatika, jo šī stunda pagaidām ir mana mīļākā stunda.

Es šajā stundā uzzināju, ka ir putas, kuras deg, bet cilvēkam nekas nenotiek. Es arī uzzināju par gleznām, kas parastā gaismā ir tas, bet ultravioletajā gaismā ir kaut kas cits.

Es šo stundu ieteiktu visiem kuriem patīk forši eksperimenti. Lukass G.

Man "Laboratorium" stunda ļoti patika. Man nepatika, ka stunda likās tik īsa, man gribējās mazliet garāku. Šī stunda man likās ļoti interesanta un aizraujoša. Kristiāns

Dabaszinību stunda bija ļoti interesanta. Man patika ka uz rokas bija uguns. Man patika, ka izstāstīja kā to visu var atkārtot mājās.

Man patika mākslīgās asinis. Man likās sarežģīta mākslīgā ādas instrukcija. Bet gribu to visu izmēģināt izdarīt arī pats mājās. Roberts V.

     

Nākamā stunda 5.-9.kl:
08:30
1. stunda
***********
Nākamā stunda 1.-4.kl:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā