Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Virtuālās ekskursijas tiešsaiste Iluzionisma teātrī, muzejā Mystero

2021-03-30

22.martā 3.b klases skolēniem bija iespēja piedalīties virtuālajā ekskursijā Iluzionisma teātrī, muzejā "Mystero". Tiešsaistes stundu laikā skolēni iepazinās ar muzeja veidotājiem un burvju māksliniekiem. Mākslinieki un muzeja veidotāji ir izveidojuši muzejpedagoģisku nodarbību 3.–12. klašu skolēniem programmā "Latvijas skolas soma".

Ekskursijas mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar oriģinālās iluzionisma skatuves mākslas žanru daudzveidību, lai popularizētu šīs unikālās mākslas attīstības iespējas un, lai Latvijas kultūras dzīve kļūtu daudzveidīgāka.

Skolēni iemācījās trīs burvju trikus, kā arī divi burvju triki tika izspēlēti virtuāli.

domrakstu, kurā pauda savas domas un ieguvumus no šāda veida ekskursijas. Datorikas stundā skolēni zīmēja kāds varētu izskatīties aicinājums uz šāda veida virtuālo ekskursiju.

Man šķiet, ka darot šos trikus var apgūt roku veiklību. Burvju mākslinieka profesiju es ieteiktu izvēlēties tiem, kuriem patīk iepriecināt citus. ( Jorens)

Man patika tas, ka es daudz ko iemācījos. Visvairāk man patika iemācīties triku. Es izmēģināju triku ar monētu un vakarā to parādīju vecākiem. ( Jēkabs)

Šajā ekskursijā es uzzināju vairākus triku māksliniekus. Es nezināju ka ir tāda vieta kā Mystero. Mani iedvesmoja cilvēki kas stāstīja par trikiem un daudz citām lietām. Es redzēju burvju komplektus no citam valstīm. Kā cilvēki var izdomāt tik daudz grūtus trikus? ( Anna)

     

Nākamā stunda 5.-9.kl:
08:30
1. stunda
***********
Nākamā stunda 1.-4.kl:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā