Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Patriotisms

2020-11-19

2020.gada 11.novembrī 3.klases skolēniem datorikas stunda norisinājās attālināti. Mācību ietvaros, skolotāja L. Krampāne lūdza skolēniem atsūtīt vēstuli, kurā ir jāatbild uz vienkāršu jautājumu: “Kas ir patriots?”. Par godu Latvijas Republikas 102.dzimšanas dienai tika veikts šo vēstuļu apkopojums.

3.a klases skolēni uzskata, ka patriots ir:

    Patriots ir cilvēks, kas mīl savu valsti un savu dzimteni. Un viņš darbojas tās labā.
  • Manuprāt, patriotisms ir kad tu esi viens no latviešiem un tu mīli savu valsti kurā tu dzīvo.
  • Manuprāt, patriots ir cilvēks, kurš mīl savu zemi un tās labā gatavs darīt visu, lai aizstāvētu savu valsti. Patriots var būt cilvēks jebkurā vecumā un darīt arī mazas lietas, piemēram, labi mācīties, lepoties ar savu dzimteni, svinēt svētkus, kā arī uzzināt vairāk par Latvijas vēsturi. Es un mana ģimene lepojamies, ka dzīvojam Latvijā un esam latvieši.
  • Manuprāt, patriotisms ir mīlestība un cieņas izrādīšana pret savu Tēvzemi. Patriots ir cilvēks kurš, ir gatavs cīnīties un aizstāvēt savu mīļo valsti. Patriots atzīmē un svin valsts svētkus, piemin Brīvības cīņās kritušos.
  • Patriotisms, manuprāt, ir savas valsts mīlestības un darbošanās tās labā. Cienīt savu valsti un aizstāvēt to. Godāt savu dzimto valodu un cienīt latviešu tautu. Cienīt Latvijas kultūras vērtības.
  • Patriotisms ir dzimtenes mīlestība. Tas ir , ka Tu vari atpazīt un nosaukt Latvijas valsts simbolus - karogu, ģerboni, himnu. Izturies ar cieņu pret tiem. Piedalies valsts svētkos - dziedi valsts himnu.​ Patriotisms tas ir tad, ja Tu zini ka Latvija ir daļa no pasaules. Latvija ir valsts, kurā ir skaistas pilsētas un lauki, upes un ezeri. ​ Patriotisms ir, ka Tu ievēro svētku tradīcijas, piedalies gadskārtu svētkos un to svinēšanā. Un lai kur Tu dotos - mājās ir vislabāk, jo Latvija ir mana Dzimtene. Te es piedzimu. Es mīlu Tevi Latvija!
  • Patriots - tas ir cilvēks kas savās domās un darbos ir uzticīgs savai Tēvzemei! 3.b klases skolēni uzskata, ka patriots ir:
  • Patriots ir tas, kurš pērk tikai Latvijas produktus, piemēram, mēbeles un ēdienu. Un mīl savu Dzimteni.
  • Patriots ir cilvēks, kurš mīl savu dzimteni un valsti, darbojas tās labā, aizstāvot to kā darbos, tā arī vārdos.

Datorikas skolotāja L. Krampāne saka lielu paldies visiem skolēniem, kuri atvēlēja savu laiku un šajā skaistajā svētku nedēļā atbildēja uz šo vienkāršo un sirdi sildošo jautājumu.

3.klases un datorikas skolotāja novēl siltus un gaišus šos svētkus ģimenes lokā!

Domāsim labas domas!

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā