Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Skolotāju diena

2020-11-11

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 4.a. klases skolēni ar klases audzinātāju Lieni 8.oktobrī devās uz ‘’Mošķu mežu’’ Zanzibārā. Programma ‘’Mošķu mežs’’ balstīta uz komandu veidošanas uzdevumiem, foto orientēšanos un aktīvām spēlēm brīvā dabā, kas apvienota ar lielisku atpūtu svaigā gaisā, radoši domājot, kustoties un attīstot prasmi pieņemt, atbalstīt jebkuru skolēnu no savas klases, savstarpēji sadarbojoties.

2.oktobrī svinot Skolotāju dienu, Berģu skolas skolotāji pulcējās uz neilgu kopā būšanu. Kā jau ierasts, arī šogad skolotājus pie ieejas skolā sagaidīja abu 9.klašu jaunieši un dāvāja visiem skolotājiem ziedus.

Šogad kopīgos mirkļus noskaņas bagātākus iekrāsoja dziesminieks, komponists, dzejnieks Lauris Valters. Mūziķis izpildīja savas dziesmas un lasīja dzeju no sava dzejoļu krājuma. Loti izjusts un skanīgs bija šis rīta cēliens Berģu skolas jaunajā ātrijā.

Koncerta noslēgumā kopīgai dziesmai no gaiteņa pievienojās sākumskolas klases un domes pārstāvji Garkalnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks​ Guntars Kniksts un Izglītības metodiķe Sanita Tīberga, kuri skolas skolotājiem dāvāja gardu, lielu kliņģeri.

Pateicoties Garkalnes novada domes finansiālajam atbalstam Berģu skolas skolotājiem šogad bija iespēja Latvijas Nacionālajā teātrī skatīties Māras Zālītes un Reiņa Suhanova veidoto izrādi “Margrēta”. Paldies Garkalnes novada domei par sagādāto lielisko iespēju būt klātesošiem L.Valtera koncertā un redzēt teātra izrādi “Margrēta”!

Paldies Laurim Valteram par burvīgo koncertu!

Paldies 9.klasēm par krāšņajiem rudens ziediem!

Paldies ikvienam, kurš šo dienu iekrāsoja svētku krāsās!

DVAJ I.Smilga

Vairāk foto šeit-->

     

Nākamā stunda skolā:
15:50
10. stunda
***********
Muižas ēkā:

Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā