Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

‘’Mošķu mežs’’.

2020-10-26

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 4.a. klases skolēni ar klases audzinātāju Lieni 8.oktobrī devās uz ‘’Mošķu mežu’’ Zanzibārā. Programma ‘’Mošķu mežs’’ balstīta uz komandu veidošanas uzdevumiem, foto orientēšanos un aktīvām spēlēm brīvā dabā, kas apvienota ar lielisku atpūtu svaigā gaisā, radoši domājot, kustoties un attīstot prasmi pieņemt, atbalstīt jebkuru skolēnu no savas klases, savstarpēji sadarbojoties.

Mūsu klasi sirsnīgi sagaidīja divi meža ‘’Mošķi’’. Aktīvās vadītājas uzreiz ķērās pie darba un sadalīja klasi trīs komandās, kur katrai komandai bija jāizdomā savs komandas nosaukums ar kustību. Komandas sevi nodēvēja par – ‘’Maugļi lec!’’, ‘’Koki stāv!’’, ‘’Dusmīgie kauli Hhh ! ‘’. .

Kad komandas tika nodēvētas stratēģiskā spēle "Mošķu paslēpes" varēja sākties.

Mošķu mežā skolēnus sagaidīja uzdevumi, stratēģiskās spēles ar foto orientēšanos. Skolēni tika aktīvi nodarbināti visu programmas laiku.

Noslēgumā neliels pikniks pie ugunskura.

Skolēniem daloties par ekskursijas iespaidiem, visvairāk ir palicis atmiņā - foto orientēšanās, aktīvās vadītājas, ceptās desiņas un zefīri, komandu darbs, apbalvošana.

Paldies Garkalnes novada domei par iespēju nokļūt Zanzibārā, paldies skolas autobusa

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā