Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

14.10.2020 1.c klase apmeklēja nodarbību “Koka daudzveidīgā dzīve” Nadaru darbnīcā, programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.

2020-10-26

Ekskursiju"Koka daudzveidīgā dzīve" “Latvijas skolas somas” ietvaros 1.c klase izraudzījās, kā savu pirmo ekskursiju, jo tā ir izzinoši- radoša nodarbība skolēniem, kas ļauj labāk iepazīt un praktiski darboties ar koku- vienu no vērtīgākajiem Latvijas dabas resursiem. Ar interesi klausījāmies interaktīvu lekciju par koku un darinājumiem no tā, pasmaržojām un aptaustījām dažādu koku paraugus, aplūkojām un izmēģinājām dažādus dizainiski interesantus kokamatniecības izstrādājumus un darbarīkus. Praktiskā darbībā, kopā ar kokamatniekiem izmēģinājām rokas instrumentus, iepazinām koku kā materiālu un pagatavojām katrs savu skaidu dekoru. Aktīvi darbojāmies ar senajiem un mūsdienu koka spēļu rīkiem. Spēlējām futbolu un šūpojāmies šūpolēs.

Laiks nedaudz pievīla, aukstā vēja dēļ, bet bērnu aktivitātes un darbošanās sasildīja. Namdaru darbnīcas saimnieki bija parūpējušies, ne tikai par ekskursijas izzinošo daļu, aktivitātēm, rotaļām un spēlēm, bet arī pārsteidza mūs ar silti iekurtu namiņu, kurā bija sagatavojuši uz ugunskura vārītu tēju un ļāva mums mierīgā gaisotnē un siltumā ieturēt savas pusdienas.

Pārsteigumi ar to nebeidzās! Saimnieki uzdāvināja mums pārgājienu cauri mežam uz rotaļlaukumu un iespēju izmēģināt pārcelšanos pāri dīķim ar plostu. Izbaudījām koka daudzveidību rotaļlaukuma veidolā un skolotāja kārtīgi pārbaudīja savu fizisko sagatavotību, ar pārcēlāju, pārvelkot pāri dīķim visus gribētājus (bija padomāts arī par drošības vestēm).

Klases pirmā ekskursija izdevās lieliska!

Paldies vecākiem par uzticēšanos, Namdaru darbnīcas saimniekiem par jauko uzņemšanu un Latvijas skolas somai par finansiālo atbalstu!

Klases audzinātāja Baiba.

Vairāk foto šeit-->

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā