Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

8.klases skolēnu palīdzība Rīgas Zoodārzam

2020-10-22

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 8.klases skolēni ar klases audzinātāju un latviešu valodas, literatūras skolotāju Ievu Križevicu un Rebekas tēti Pēteri Rimšu 9.oktobrī devās uz Rīgas Zooloģisko dārzu veikt labus darbus. Atsaucoties „Zoozīļuks 2020” akcijai, skolēni attālinātā mācību nedēļā kopā ar ģimenēm salasīja ozolzīles, ko atveda kā ciemakukuli Zoodārza iemītniekiem. Tā kā Rīgas Zoodārza teritorija ir gana plaša, skolēni pieteicās palīdzēt sakopt daļu teritorijas, sagrābjot nobirušās skujas, lapas, tādējādi iepriecinot apmeklētājus ar sakoptu vidi un palīdzot Zoodārza darbiniekiem, līdz ar to piedaloties arī akcijā „Labo darbu nedēļa 2020” un https://www.facebook.com/Palidzesimlv , tādējādi aktualizējot darīt vairāk labu darbu.
Zoodārza iemītniekus skolēni iepriecināja ne tikai ar līdzi vestajām ozolzīlēm, bet arī ar izteiksmīgi no galvas runātu Ojāra Vācieša dzejoli "Gauja", ko labprāt noklausījās ne tikai literatūras stundas ietvaros skolotāja Ieva, bet arī kalnu kazas un kalnu grifi, arī kāds garāmgājējs.
Jaunieši par paveikto darbu neko pretī neprasīja, bet brauca un darīja, cik nu katrs spēja, varēja, arī gribēja. Viens labs darbs negaidīti deva daudz labu ieguvumu gan klases kolektīvam savstarpējo attiecību stiprināšanā, gan vairākas balvas, proti, Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklējums klases kolektīvam, kā arī diplomus un veselīgus, gardus našķus no https://www.facebook.com/ProfesorsGrauds
Paldies, #PutrasGrauds, par negaidīto, bet jauko pārsteigumu! Paldies Rebekas tētim Pēterim par atsaucību un ieguldīto darbu, laiku! Paldies Garkalnes novada domei par iespēju nokļūt Zoodārzā un aizvest ozolzīles, paldies skolas autobusa vadītājiem!

Skolotāja Ieva Križevica

Vairāk foto šeit-->

Diplomi apskatāmi šeit-->

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā