Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

2.a klases ekskursija uz Namdara darbnīcu!

2020-10-22

14. oktobrī 2. a klases skolēni “Skolas somas” ietvaros devās mācību ekskursijā uz Namdara darbnīcu. Iepazināmies ar dizainiski interesantiem kokamatniecības izstrādājumiem, ar koka daudzveidīgo dzīvi. Skolēni zāģēja koku ar veco labo divroci – zāģi. Nomizoja baļķi ar slīmestu, mācījās dzīt tapu. Nobaudīja zāļu tēju “Ugunskura namā”. Brauca 85 metrus pa trosi pāri ūdens tilpnei. Šūpojās, priecājās bērnu laukumiņā.
Foto šeit-->Mūs sagaidīja puisis vārdā Jānis. Viņš mūs aizveda uz skaistu namiņu, tur dzērām tēju. Tad mācījāmies zāģēt. Devāmies cauri mežam uz trošu ceļu. Katram bērnam bija divas reizes iespēja nobraukt pa šo ceļu. Tas bija ļoti jautri! Papriecājāmies arī bērnu laukumiņā. Paldies skolotājai par šo jauko dienu!
Laura

Sākumā mums izstāstīja noteikumus, kurus jāievēro ekskursijas laikā. Tad vajadzēja kaut ko vēlēties, lai varētu iziet cauri īpašajiem vārtiem. Zāģējām baļķi, spēlējāmies, dzērām tēju.
Katrīna

Mēs ripinājām koka ripas, kas bija piestiprinātas pie koka nūjas. Taisīju koka viļņus, zāģēju, cīnījāmies ar maisiem, makšķerēju ar nūju koka zivis. Spēlējām futbolu. Troses ceļš bija kolosāls!
Haralds

Man ļoti patika zāģēt koku ar zāģi. Baidījos laisties pa troses ceļu. Es ļoti gribētu vēl aizbraukt uz Namdara darbnīcu.
Paula

Man patika spēlēties koka mājiņās, braukt pa troses ceļu. Tas bija ļoti interesanti!
Estere Luīze

Mēs dzērām gardu tēju. Šūpojāmies, fotografējāmies lielajā putnu ligzdā. Mežā es atradu vecu baraviku.
Māris

Mēs gājām cauri koka vārtiem, vajadzēja kaut ko vēlēties. Ļoti patika troses ceļš!
Gustavs

Man patika, ka es baidījos braukt pa troses ceļu. Šūpojāmies, spēlējām futbolu. Bija interesanti!
Timurs

Taisījām koka virpuli, zāģējām baļķi. Gājām pa mežu uz bērnu laukumiņu. Tur nobraucu pa trosi. Mēs labi pavadījām laiku.
Kate

Man patika taisīt koka vilnīšus, spēlēties koka mājiņās un šūpoties.
Marko Henriks

Taisījām koka vilnīšus. Sildījāmies pie ugunskura, šūpojāmies lielās šūpolēs. “Ugunskura namā” dzērām tēju. Ļoti patika!
Alise Amanda

Pats interesantākais un jautrākais bija šļūkt pa trosi. Piekusuši un arī atpūtušies devāmies uz skolu. Man šī diena ļoti patika. Gribu tur aizbraukt arī savā dzimšanas dienā!
Niko

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā