Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

3.a klases mācību ekskursija uz zinātkāres centru Zinoo

2020-10-14

“Skolas somas” ietvaros 3.a klase apmeklēja izglītojošu nodarbību “Kas ir skaņa?”. Skolēni ar skaņas palīdzību pārvietoja priekšmetus, izveidoja ģitāru un ksilofonu, ar kura palīdzību nospēlēja Bēthovena simfonijas fragmentu. Pēc nodarbības skolēni pavadīja brīvo laiku, izmēģinot dažādas interaktīvas ekspozīcijas, tehnoloģijas un pārbaudīja dabas likumus. Foto šeit-->Saņēmām dāvaniņā izglītojošas grāmatiņas par dažādiem dabaszinību tematiem “Redze”, “Tauste”, “Oža”, utt.

Kad atgriezāmies skolā, 3.a klases skolēniem bija iespēja pirmo reizi izmēģināt skolas planšetdatorus. Lai gan tie darbojas testa režīmā un wi-fi signāls labāk strādāja skolas gaitenī, skolēni neapmulsa un tika galā ar uzdevumu- e- klasē vēstulē skolotājai uzrakstīt īso vēstījumu par šīs dienas ekskursiju.

3.a klases audzinātāja Elīna Krampāne

Nodarbībā uzzināju, ka koks ir plata skaņa.Centrā patika- spoguļu labirints, slepenās istabas.Ieteiktu braukt no 1.-11. klasei un pat vecākiem. Plusi ir tie, ka ir pietiekama liela telpa; mīnus ir tas ka ir, nepiemērota vieta atrakcijām Galerijā centrs. (Artūrs K.)

Zinoo atrodas Dzirnavu ielā. Man ļoti patika eksperiments par skaņu. Tas bija ļoti interesanti. Brīvais laiks bija ļoti jautrs. Man ekskursija ļoti patika, jo ekskursijā tika visi klasesbiedri. Es ieteiktu aizbraukt tur līdz 9. klasei, jo tur ir ļoti interesanti. (Elza)

Es redzēju, ka mani zobi ir dīvainā krāsa vienā istabā. Man patika liektā istaba. Es esmu apmierināts, ka šī ekskursija bija forša. (Martins)

Zinoo atrodas Rīgā. Mani pārsteidza skaņu nodarbība. Es uzzināju, kā var uztaisīt ģitāru no gumijas. Man patika stikla labirints. Man viss patika, es tiešām esmu apmierināts ar šo ekskursiju. Es ieteiktu aiziet uz šo ekskursiju no 1.klases līdz 5.klasei. (Edvards)

Zinoo centrs atrodas Rīgas centrā. Es jaunu uzzināju, ka var ar parastām lietām uztaisīt ģitāru. Es redzēju, ka var ar koka palīdzību dabūt skaņu. Man patika, ka bija tas spoguļu labirints. Man viss patika. Mēs veidojām skaņu. Es ar šo ekskursiju esmu apmierināts. Pluss bija, ka mēs uzzinājām kā veidot skaņu. Mīnusi nebija. Es visiem ieteiktu uz turieni aizbraukt. (Artūrs M.)

Zīnoo atrodas Rīgā. Es sapratu kā uzlikt notis. Man patika klavieres spēlēt. Man nepatika iet labirintus. Iesaku visiem!(Lauris)

Zinoo atrodas Rīgā Dzirnavu ielā 67. Es nezināju, ka elektrībā lampa var iedot elektrību lampai. Man Zinoo patika spoguļu labirints un arī, ka varēja zīmēt ar telefonu. Es esmu ļoti apmierināts ar šo ekskursiju. (Ričards)

Es jaunu uzzināju, ka skaņas ir visapkārt. Tu pats nevari izvairīties no skaņām. Man patika spoguļu labirints, block kraft. Man ļoti patika šī ekskursijā, bet man nepatika tas ritenis. (Beatrise)

Es uzzināju ka skaņu var dzirdēt skaļak ja telpā ir piena tad skaļa ir klusāka bet ja telpā ir tukša tad skaļa ir skaļāka.

Man patika brīvais laiks, jo izklaides un spēles bija interesantas. Es ieteiktu aizbraukt ikvienam cilvēkam. (Kintija)

Mani pārsteidza visi skaņas efekti! Man patika visas aktivitātes. Es esmu ļoti apmierināts ar šo ekskursiju! Paldies, ka jūs esat izvēlējusies šo ekskursiju! (Krišs)

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā