Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

9.a klases skolēni ciemos pie A.Čaka

2020-09-28

Šķiet, ka nesen ar tagadējās 9.a klases skolēniem svinējām ēzelītim I-ā dzimšanas dienu, gājām maskotā gājienā, iestudējām lugas un daudz citu jauku, radošu mirkļu kopā ietamborējām atmiņu deķī par skolas gadiem. Aizrit pēdējais gads mūsu skolā, ko vēlējos jums, mani mīļie 9.a klases jaunieši, iesākt tik skaisti, cik jūs esat pelnījuši, radot šos gadus man prieku stundās ar jums kopā sadarboties, jo esat aktīvi diskusiju dalībnieki, produktīvi grupu darbu veicēji, radošo aktivitāšu neizsmeļami.​​Vēlos pateikt paldies jauniešiem par skaisti citādo 23.septembra literatūras stundu, kad ciemos pie sevis aicināja A.Čaks. Jūs visi atsaucāties un ieradāties ar cienastu, kas gatavots pēc A.Čaka un viņa ģimenes receptēm, proti, sāls standziņām, siera stienīšiem, tējas cepumiem, amerikāņu maizītēm, ātriem cepumiem, sausiem cepumiem jeb Alides zvaigznēm, aprikožu cepumiem, Alberta biskvītu, auzu pārslu kūciņām.

Paldies vecākiem, omītēm par gudru padomiņu ēdiena gatavošanā!

Paldies par skaisti izjusto A.Čaka dzejoļa deklamāciju un dziedāšanu!

Paldies kl.audz. Lolitai Misānei par atsaucību un klātesamību kopā ar audzināmo klasi, atbalstot mūsu kopīgās idejas un darbus arī mūzikas stundā, izdziedot A.Čaka dzeju! Paldies skolotājai Dacei Lapsiņai un skolotājam Dainim Ļeļevam par atsaucību un iespēju sasaistīt literatūras stundas ar mājturības un tehnoloģijas stundām!
Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Ieva KriževicaDažas atsauksmes par literatūras stundu „Ciemos pie A.Čaka”:

Labdien, skolotāja!

PALDIES, paldies, paldies Jums par spēju, organizēt tik jaukas stundas, ka pat 9. klases bērns nāk ārā no skolas ar mirdzošām acīm un visu vakaru stāsta mājiniekiem, cik burvīgas literatūras stundas notika. Gribētos vairāk tādu skolotāju!
(Skolēn mamma)

Paldies par interesantajām stundām! (Skolēna mamma)Paldies Jums, skolotāj! Man bija liels prieks par šodienas kopdarbu un izeju no ikdienas ritma.

(Skolniece)

Tiešām liels paldies Jums, ka devāt mums šo iespēju „netradicionāli” mācīties mācību vielu, kā arī investējāt savu laiku un naudiņu pērkot mums kūciņas. Mēs visi to novērtējām. Es dzirdēju ļoti daudzas pozitīvas atsauksmes no saviem vienaudžiem. Liels paldies Jums! ;)

(Skolniece)

Vairāk foto šeit-->

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā