Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Mūsu skolēnu publikācijas „Garā pupa 2020”

2020-09-25

Lepojamies ar Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 6.b klases skolēnu Jarno Leo Luci un 9.a klases skolēnu Markusu Šubi, kuru dzejoļi ir uzvarējuši biedrības "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes (LBJLP) izsludinātajā dzejoļu konkursā un dzejoļi ir publicēti grāmatā „Garā pupa 2020”. Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Ievai Križevicai par skolēnu sagatavošanu konkursam un iedvesmošanu radīt!

Konkursā ar saviem darbiem bija aicināti piedalīties 5–15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas. Grāmatā „Garā pupa 2020” publicēti 55 jauni mūsdienu autoru dzejoļi, kā arī atdzejojumi bērniem, 71 pašu bērnu rakstīts dzejolis, luga un gan labi zināma, gan piemirsta bērnu dzejas klasika.

Grāmatu izveidojusi Inese Zandere, ilustrējusi māksliniece Aleksandra Runde, bet dizainu veidojis Artis Briedis.

Šogad vīrusa dēļ grāmatas atklāšanas svētki klātienē netika rīkoti, tā​ vietā tika ierakstīti vairāki podkāsti ar "Garās pupas" dzejoļiem, kur ir arī dzirdami mūsu skolas skolēnu dzejoļi https://satori.lv/article/dzejoli-b erniem-lasa-kaspars-znotins-renars-kaupers-un-citi

Paldies Garkalnes novada domei par iespēju iegādāties grāmatu arī skolas bibliotēkai!

     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā