Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Jūs NEESAT ielogojies. Pieslēgties

     

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas koncertbrauciens Trogir Summer Horvātija 14.09. – 21.09. 2019.

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas orķestra un kora dalībnieki ir atgriezušies no koncertbrauciena Trogir Summer Horvātija 14.09. – 21.09. 2019.

Par Horvātiju saka tā: eņģeļi nesa maisu ar skaistumu un daili, lai izbārstītu to pa visu zemeslodi, bet viņiem uzbruka velns un saplēsa maisu; viss skaistums izbira pār Horvātiju, tāpēc šī valsts ir tik krāšņa. Horvātiju uzskata par vienu no ekoloģiski tīrākajām valstīm pasaulē. Horvātijas piekrastē ir aptuveni 700 lielākas salas un aptuveni 450 mazas saliņas, no kurām daudzas nav apdzīvotas. Salas atšķiras gan pēc lieluma, gan pēc to dārgumiem: daļu sedz sudrabainas olīvkoku birzis un zaļojoši vīna dārzi, priežu audzes un mandarīnu plantācijas, turpretim citas ir tuksnešainas un rūsganas. Bet salām ir kaut kas kopīgs — jūras ūdeņos apslēptie rifi ar koraļļiem, dažādām zivīm un ežiem. Arī mēs braucām pārbaudīt šo skaisto skaistumu.

Vairāk lasīt šeit...

2019-10-07


BMMP mūzikas programmu audzēkņu rezultāti Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa I un II kārtā

 Ik pa četriem gadiem mūzikas programmas audzēkņi piedalās valsts konkursā savā izvēlētajā instrumenta specialitātē. Piedalīšanās konkursa I kārtā ir obligāta visiem šīs specialitātes audzēkņiem, kas to apgūst. Arī šogad mūsu skolas audzēkņi gatavojās un piedalījās Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa I kārtā, kas tika organizēta skolā 2018. g. 10. un 12. decembrī.

Pēc punktu kopvērtējuma vietas ieguva un uz II kārtu tika izvirzīti:

Hanna Grēta Grafa – II vieta

Ģirts Klieders – II vieta

Annija Dāvidsone – I vieta

Roze Štamere  - III vieta

Gabriēls Kokins- II vieta

Kārlis Jurkāns- III vieta

Marta Elīna Zvīgule- III vieta

Ernests Mikus Šiliniks – II vieta

 

2018. g. 14.janvārī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkurss II kārta, kurā pirmā grupā startēja Kārlis Jurkāns un Marta Elīna Zvīgule, otrajā grupā Ernests Mikus Šiliniks. Martas Elīnas un Ernesta Mikus sniegums bija veiksmīgs, liels prieks par piedalīšanos un iegūtiem punktiem, pedagogs Matīss Veigulis, koncertmeistars Māris Lasmanis.

2018. g. 18. un 19.janvārī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkurss II kārta, kur pirmajā grupā - flautās piedalījās Hanna Grēta Grafa, saksofonā - Ģirts Klieders, otrajā Annija Dāvidsone, trešajā - Roze Štamere un Gabriēls Kokins.

Īpaši jāatzīmē Anijas Dāvidsones un Ģirta Kliedera sniegums un izcīnītā godalgotā III vieta, pedagogs Matīss Ozoliņš, koncertmeistare Iluta Ozere.

Mūzikas skolas audzēkņiem jāizprot šī valsts konkursa nozīme un atbildība gatavošanās procesā, lai varētu sekmīgi startēt konkursa II un III kārtās.

Paldies audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem par ieguldīto darbu!

 

 

 

Dir. vietn. prof. ievirzē  Ilga Ozola

 

2019-01-28


Mūzikas ziņu arhīvs