Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Jūs NEESAT ielogojies. Pieslēgties

     

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 1.-3. klašu skolēnu skanīgais pavasaris zīmējumos!

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas jaunāko klašu skolēni šajā pavasarī mūzikas stundās kopīgi klausījās, dziedāja, spēlēja un meklēja “Kā skan pavasaris?”. Katrs izvēlējās savu visskanīgāko pavasari un uzzīmēja to! Uzmini nu, kura tautasdziesma, skaitāmpants vai dabas skaņas tajos ir uzzīmētas? Sveiks, mūsējais! Vai atceries, kā skanēja Tavs pavasaris? Atrodi starp šīm 189 muzikālajām mīklām arī savējo! Uzmini, ko zīmēja Tavi draugi! Visiem skanīgu, smaidīgu un saulainu vasaru!

Mūzikas skolotāja Ilze Barkāne

2021-05-31


Pavasarī būt...

2021-05-15


BMMP mūziķu kolektīvs sveic mūsu skolas komponistu, koncertmeistaru Māri Lasmani jubilejā ar Māra Lasmaņa skaņdarbu ' Diena sākusies' Kristiāna Ilguna izpildījumā ped. Anželika Jercuma.

2021-01-15


Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklase

BMMP 2. vijoles klases audzēkne Vivjāna Svariņa ped. Viktorija Žukova piedalījās Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklasēs.

Jauno gadu sagaidot, meistarklašu ietvaros vijolnieks Roberts Balanas ir radījis īpašu aranžējumu Mārtiņa Brauna dziesmai ‘‘Saule, Pērkons, Daugava’’, kurā piedalījās 31 meistarklašu dalībnieks no visas Latvijas kopā ar Balanas ģimeni - Kristīni, Margaritu un Robertu. Pianiste - Evija Auziņa.

Video apskatāms šeit ->

2021-01-06


Par mācību procesa organizēšanu profesionālās ievirzes programmās no 2020.gada 17.oktobra līdz 6.novembrim

Informācija apskatāma šeit...

2020-10-21


Mūzikas ziņu arhīvs