Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     


Skolēnu līdzpārvalde 2021./2022. m.g.

Lieldienu tematiskā nedēļa 2022


"Talantu šovs" Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā 1.aprīlī norisinājās “Talantu šovs”!

31 talantīgs Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēns individuāli, duetā vai grupā parādīja savas vislielākās aizraušanās un talantus!

Visus skolēnu talantus un viņu sniegtos priekšnesumus vērtēja profesionāla žūrija – dziedātāja un BMMP absolvente Kristīne Prauliņa, aktieris, talantīgs režisors un BMMP absolvents Toms Treinis, kā arī direktora vietnieks audzināšanas jomā Fēlikss Svirskis un direktora vietniece izglītības jomā Liene Balcere!

“Talantu šovā” uzvarēja Katrīne Saturiņa ar mūsdienīgu dejas priekšnesumu. 2. vietu ieguva Bārbala Pīlēna, kura parādīja divus talantus vienlaicīgi – gan dziedāšanu, gan klavierspēli. Savukārt 3. vietu ieguva Juliana Vanaga, kura parādīja lokanības elementus un vingrojumus.

Talantu šova apmeklētājiem un dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar īpašajiem viesiem – Kristīni Prauliņu un Tomu Treini, kā arī noklausīties skaisto Kristīnes Prauliņas dziedājumu un pašiem dziedāt līdzi!

Paldies pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem – uzņēmumam “Dreiling”, kuri ražo veselīgus un gardus našķus, uzņēmumam “Līče”, kā arī Garkalnes pagastam par dāvāto kliņģeri un dāvaniņu katram dalībniekam.

Vislielākais paldies skaņu un gaismu pavēlniekam Edmundam Krampānam un pasākuma organizatoriem – skolēnu pašpārvaldei, kā arī ikvienam skolas darbiniekam par atbalstu pasākuma tapšanā!

Daniels Mednis,

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu pašpārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists

Foto galerija apskatāma šeit.


Talantu šovs 2022

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā 1. aprīlī norisināsies "Talantu šovs"!

Piedalies, jo viesos būs arī Latvijā pazīstami un talantīgi cilvēki, kuri ir pabeiguši mūsu skolu!

Pieteikšanās anketa atvērta līdz 13.marta plkst. 23.59!


Valentīna diena Berģu skolā!

Aiz gaismas mirdz zieds,

Aiz laimes pukst sirds,

Pa pasauli mūžam

Lido mīlestība…

(J.Poruks)

14. februārī Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā skolēni un darbinieki svinēja Valentīna dienu!
Sveču diena

Šonedēļ Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā tika atzīmēta Sveču diena!
Skolotāji mācību stundas saistīja ar svecēm un Sveču dienu.

Valentīna diena 2022


Skolas Facebook lapa


Gaismas ceļš

17. novembrī Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvalde, turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, aicināja ikvienu piedalīties un veidot svecīšu "Gaismas ceļu" Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas apkārtnē.

No rīta skolas apkārtnē tika izvietotas lāpas un no svecītēm veidotas latvju rakstu zīmes. Kad bija beigušās mācību stundas, skolēni kopā ar klasēm devās iedegt atnestās svecītes. Upesciema apkārtnē dzīvojošie cilvēki "Gaismas ceļu" apmeklēja vakarā, dodoties pastaigā un iededzot līdzi paņemtās svecītes.

Sūtot fotogrāfijas, kurās redzams "Gaismas ceļš", bija iespējams piedalīties konkursā. Labākās fotogrāfijas autors un konkursa uzvarētājs - Lauris M. no 4.a klases!

Paldies ikvienam, kas atbalstīja ideju, iededza svecīti, veidojot "Gaismas ceļu" un piedalījās konkursā!

Daniels Mednis(8.a),

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists


Sasildīsim sirdis


Konkurss "Gaismas ceļš"

Konkursa galeriju iespējams apskatīt šeit.


Diena bez datora

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvalde 13.novembra dienu (sestdienu) piedāvāja skolotājiem un skolēniem pavadīt bez datora. Paldies mūsu skolas skolotājiem, kas šajā dienā neorganizējas tiešsaistes stundas, bet izdomāja cita veida aktivitātes, dažādojot mācību procesu.

Paldies angļu valodas skolotājai Ivetai Akopjanai , kura arī klātienes nodarbībās ar 1.A klases skolēniem angļu valodas stundā, apgūstot tēmu „Cilvēka ķermeņa daļas”, neizmantoja datoru un tās sniegtās iespējas. Skolēni paši pētīja sevi, citus, lai redzēto varētu uzzīmēt, pierakstot klāt ķermeņa daļu nosaukumus angļu valodā.

Turpināt lasīt šeit.


Paldies Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvaldei

Paldies Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēnu līdzpārvaldei par aktīvu dalību Latvijas 103. dzimšanas dienas svētku organizēšanu!


Gaismas ceļš Ropažu novadā.

Tiešsaistēm izmantojamās tapete/ fons

1. tapete
2. tapete

Diena bez datora.

Skolēnu līdzpārvalde.


Skolēnu līdzpārvaldes sveiciens Ģimenes dienā.


Līdzpārvaldes sveicieni sākumskolas klasēm pirmssvētku sveču aizdegšanā

2020-12-28

Katru gadu pirmssvētku laikā skolēnu līdzpārvalde organizē sākumskolas klasēm kopīgu 4 pirmssvētku sveču aizdegšanu. Šogad kopā sanākt nedrīkstējām, bet katra klase savā telpā svecīti gan aizdedza un vēroja uz lielā ekrāna līdzpārvaldes vadītāju video sveicienu, kurus papildināja līdzpārvaldes konsultantes Ilzes Smilgas ilustrācijas.

Turpināt lasīt šeit.


Skolēnu līdzpārvaldes vēlēšanu rezultāti!”

2020-09-15


Labdarības akcijas Berģu skolā “Palīdzi draugam!” un “Sasildīsim sirdis!”

2019-12-30

“Palīdzi draugam!”

Jau astoto gadu 8.b klases bērni kopā ar audzinātāju Ilzi Smilgu pirmssvētku laikā aicināja visu skolas saimi piedalīties labdarības akcijā “Palīdzi draugam!” un ziedot Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” dzīvnieciņiem nepieciešamās lietas.

Vairāk lasīt šeit...

Skolotāju diena

Pirmo oktobra nedēļu noslēdza Skolotāju diena, kuru parasti svin visās Latvijas skolās.

Pie Berģu skolas skolotājiem ciemojās viesis Modrim Kalnciems, kurš dalījās ar skolotājiem  savās zināšanās izpratnē par laimi un novadīja izglītojošu lekciju “Cilvēks ir radīts laimei”. Šķiet viss ir tik saprotams un vienkāršs, tomēr ikdienas steigā piemirsts.

Pēc sirsnīgās lekcijas skolotājiem bija iespēja izstaigāt jaunās skolas piebūves ēku un pagalmu, ekskursijā visi devās gida pavadībā. Tika ievēroti visi drošības pasākumi – skolotāji noinstruēti par drošību būvobjektā, tika uzģērbti speciālas vestes un ķiveres.

Skaista un plaša solās būt jaunā ēka!

Vakara izskaņā skolotāji apmeklēja Nacionālā teātra izrādi “Pūt vējiņi”, kuru ar Garkalnes novada domes atbalstu sarūpēja E.Krampāne.

Paldies domes pārstāvjiem, būvfirmai un skolas saimniekam E.Krampānam par brīnišķīgo iespēju ieskatīties jaunajā skolas ēkā!

Paldies domei par sarūpēto kliņģeri, paldies par palīdzību skolas saimniekam E.Krampānam, kultorgam E.Krampānei, paldies skolēnu līdzpārvaldei par ieguldīto darbu svētku rīkošanā, paldies 5.a klasei un skolotājai L.Misānei par muzikālo sveicienu, paldies 9.klases jauniešiem, vecākiem un audzinātājai par ziediem un bagātīgi klāto galdu, paldies 7.a klasei un skolotājiem I.Križevicai, D.Lapsiņai, D.Ļeļevam par pagatavotajiem saldajiem našķiem, paldies 8.b klasei, kuri atsaucās skolotājas I.Smilgas pamudinājuma un izpaudās ar rudens radošo darbu izstādi, paldies 5.b klasei un skolotājai I.Križevicai un I.Smilgai par atbalstu, veidojot apsveikumus skolotājiem, paldies 8., 9.klašu jauniešiem, kuri pilnveidoja jaunas prasmes un mācījās būt par skolotājiem!

Foto galerija šeit...Skolēnu līdzpārvalde 2018./2019. m.g.

Pavasaris strauji ienāk gan dabā, gan domās, gan mūsu ikdienā un noskaņojumā.

Brīdī, kad diena un nakts ir vienādā garumā, iestājas astronomiskais pavasaris. Pēc Lieldienām, dienām kļūstot arvien garākām, nakts tumsa samazinās, bet dienas gaisma palielinās. Šo "gaismas uzvaru pār tumsu" senās baltu tautas atzīmēja ar pavasara saulgriežu svinībām. No tā arī varētu būt radies svētku nosaukums – Lieldienas – laiks, kad diena ir kļuvusi garāka par nakti.

 

Vairāk lasīt šeit...


POP IELA, TALANTU KONKURSS, DISKOTĒKA

22.marta pēcpusdienā Berģu skolā tika organizēts pasākums, kurā skolēni varēja radoši izpausties un parādīt savu talantu.

            Pasākumu atklāja viesis – reperis Artūrs Rikmanis, kurš klātesošajiem sniedza ieskatu hip-hopa mūzikā, izpildot vairākas dziesmas un aprunājoties ar publiku.

           

Vairāk lasīt šeit...


Izlietoto bateriju vākšanas konkurss

Berģu skolas kolektīvs katru gadu aktīvi atbalsta Zaļās jostas rīkoto izlietoto bateriju konkursu “Tīrai Latvijai”. Arī šogad skolēnu līdzpārvalde skolā organizēja konkursu klašu ietvaros, kura rezultātā tika nosvērtas  un apbalvotas čaklākās un vislielāko izlietoto bateriju svaru savākušās klases.

1.vietu konkursā ieguva 4.b klase (I.Baumane), kura savāca 51 kg, tas ir vidēji 1,96 kg uz 1 bērnu.

2.vietu ieguva 3.a klase (I.Vildere-Bumbure) par savāktiem 35,500 kg un vidēji 1,062 kg uz 1 bērnu klasē.

3.vietu ieguva 5.b (I.Macats) klase, kurai izdevās savākt 28,500 kg, tas ir 1,425 kg uz  klases bērnu kā arī  1.c klase (I.Biezā), jo klases savāktā bateriju daudzums uz 1 bērnu klasē atbilst 1,390 kg.

Skolas saime šogad kopā savākusi aptuveni 230 kg 200 g izlietot bateriju.

Tieši par šādu daudzumu esam padarījuši Latviju tīrāku un zaļāku! Par to ir neizsakāms prieks!

Paldies skolēnu līdzpārvaldei par konkursa organizēšanu, bateriju kastīšu darināšanu klasēm, bateriju svēršanu un rezultātu apkopošanu.

Paldies čaklajiem Berģu skolas skolēniem, vecākiem, skolotājiem un darbiniekiem, kuri atsaucās konkursam un aktīvi tajā piedalījās! Labie darbi atmaksājas un šoreiz balvu saņemam mēs visi, jo iegūstam tīrāku un zaļāku vidi sev apkārt!

 

DVAJ I.Smilga


Pirmssvētku sveču aizdegšana

Kad ārā aiz loga ir drēgns un saulīte agri noriet, cilvēki ilgojas pēc gaismas, labām emocijām, jaukas kopā sanākšanas, lai tādā veidā kliedētu tumsu.

4 nedēļas pirms Ziemassvētkiem katru pirmdienas rītu Berģu skolas sākumskolas klases aizdedza pirmssvētku svecītes, klausījās skolēnu līdzpārvaldes ieteikumus un latviešu tautas ticējumus, kas jāievēro Ziemas saulgriežu gaidīšanas laikā. Visi kopā dziedāja dziesmas.

Ceturtā svece tika aizdegta 1.semestra liecību izsniegšanas dienā.

Bija silti un sirsnīgi!

Līdzpārvlades koordinatore

I.Smilga

 

Vairāk foto skatīt šeit…., šeit...., šeit... un šeit...


Skolotāju diena

Mijoties rudens pirmajiem mēnešiem Berģu skolā savus profesionālos svētkus svin skolotāji. Arī šī gada 5.oktobra rītā skolotāji bija mīļi gaidīti konferenču zālē. 9.klases skolēni katram skolotājam pasniedza ziedus, pēc kopīgā pasākuma aicināja skolotāju istabā baudīt pašu sarūpētos gardumus un tad devās vadīt stundas skolas skolēniem.

Mūzikas skolotājas Velgas Vēveres klavierspēles pavadījumā 4.b klases skolēni dziedāja jautru dziesmu un iesaistīja tajā arī skolotājus. Skolēnu līdzpārvalde bija iepriekš veikusi skolēnu aptauju ar nolūku uzzināt, ko viņi domā par Berģu skolas skolotājiem. Apkopojums tika prezentēts. Vēlāk skolotājiem bija iespēja ielūkoties arī citu skolu skolēnu smieklīgos un kuriozos domrakstu fragmentos. Skolotājus tas uzjautrināja tik ļoti, ka daži pat smējās līdz asarām. Jau pēc brīža skolotājiem ar krāsainu lakatiņu palīdzību bija jāaizsien acis un uz papīra lapas jāzīmē tas, ko vadītāji aicināja zīmēt. Pēc katra norādījuma papīra lapa bija jāpagriež citā virzienā un tikai tad, kad zīmējums tika pabeigts varēja atraisīt acu apsēju. Katram skolotājam izdevās interesants savs psiholoģiskais portrets. Pasākuma vadītājas Pasākuma vadītājas vērsa klātesošo uzmanību kastaņu labvēlīgai ietekmei uz cilvēka veselību un noskaņu un tad aicināja skolotājus izgatavot radošus darbus no sarūpētiem rudens materiāliem – kastaņiem un ozolzīlēm - izveidot savus radošos darbus un novietot uz izstādes galda. Te nu bija vērojama skolotāju izdoma, jo darbiņi tiešām bija savdabīgi un interesanti. Skolēnu līdzpārvalde katram skolotājam dāvāja rudens mājīguma sajūtas – pašu sarūpētās dāvaniņās. Rīta cēliena noslēgumā visi vienojās kopīgā dziesmā, ko pagājušā gadsimta 80-jos gados sarakstījis komponists Uldis Stabulnieks “Tik un tā”. Tad visi devās uz skolotāju istabu, lai pasēdētu pie svētku galda, kuru bija sarūpējuši 9.klases skolnieki un Garkalnes novada domes vadība.

Pēc gardumu nobaudīšanas skolotāji devās ekskursijā uz  Cēsu pili. Laikapstākļi nebija iepriecinoši, jo līņāja lietus. Tomēr tas nekādi nesabojāja jautro noskaņu, jo  pilī varēja iejusties viduslaiku noskaņās, iepazīstoties ar pils vēsturi un notikumiem, ieturot viduslaiku maltīti, ievērojot tā laika tradīcijas, spēlēt spēles un gremdēties dzīvās mūzikas skaņās.

Paldies 9.klašu skolēniem par cienastu un sirsnīgo sagaidīšanu! Paldies skolēnu līdzpārvaldes pārstāvjiem, kuri radīja jautru un sirsnīgu rītu! Paldies skolas kultorgam E.Krampānei un Garkalnes novada domei par organizēto ekskursiju un atbalstu tās realizēšanā, kā arī par gardajiem kliņģeriem, kurus domes pārstāvji rīta agrumā nogādāja uz skolu!

Tā tiešām bija īsta svētku diena!

Līdzpārvaldes koordinatore

Ilze Smilga

Vairāk foto skatīt šeit …

Līdzpārvaldes vēlēšanas 2018

 Arhīvs
     

Nākamā stunda 5.-9.kl:
08:30
1. stunda
***********
Nākamā stunda 1.-4.kl:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā