Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     


Skolēnu līdzpārvalde 2018./2019. m.g.

Pirmssvētku sveču aizdegšana

Kad ārā aiz loga ir drēgns un saulīte agri noriet, cilvēki ilgojas pēc gaismas, labām emocijām, jaukas kopā sanākšanas, lai tādā veidā kliedētu tumsu.

4 nedēļas pirms Ziemassvētkiem katru pirmdienas rītu Berģu skolas sākumskolas klases aizdedza pirmssvētku svecītes, klausījās skolēnu līdzpārvaldes ieteikumus un latviešu tautas ticējumus, kas jāievēro Ziemas saulgriežu gaidīšanas laikā. Visi kopā dziedāja dziesmas.

Ceturtā svece tika aizdegta 1.semestra liecību izsniegšanas dienā.

Bija silti un sirsnīgi!

Līdzpārvlades koordinatore

I.Smilga

 

Vairāk foto skatīt šeit…., šeit...., šeit... un šeit...


Skolotāju diena

Mijoties rudens pirmajiem mēnešiem Berģu skolā savus profesionālos svētkus svin skolotāji. Arī šī gada 5.oktobra rītā skolotāji bija mīļi gaidīti konferenču zālē. 9.klases skolēni katram skolotājam pasniedza ziedus, pēc kopīgā pasākuma aicināja skolotāju istabā baudīt pašu sarūpētos gardumus un tad devās vadīt stundas skolas skolēniem.

Mūzikas skolotājas Velgas Vēveres klavierspēles pavadījumā 4.b klases skolēni dziedāja jautru dziesmu un iesaistīja tajā arī skolotājus. Skolēnu līdzpārvalde bija iepriekš veikusi skolēnu aptauju ar nolūku uzzināt, ko viņi domā par Berģu skolas skolotājiem. Apkopojums tika prezentēts. Vēlāk skolotājiem bija iespēja ielūkoties arī citu skolu skolēnu smieklīgos un kuriozos domrakstu fragmentos. Skolotājus tas uzjautrināja tik ļoti, ka daži pat smējās līdz asarām. Jau pēc brīža skolotājiem ar krāsainu lakatiņu palīdzību bija jāaizsien acis un uz papīra lapas jāzīmē tas, ko vadītāji aicināja zīmēt. Pēc katra norādījuma papīra lapa bija jāpagriež citā virzienā un tikai tad, kad zīmējums tika pabeigts varēja atraisīt acu apsēju. Katram skolotājam izdevās interesants savs psiholoģiskais portrets. Pasākuma vadītājas Pasākuma vadītājas vērsa klātesošo uzmanību kastaņu labvēlīgai ietekmei uz cilvēka veselību un noskaņu un tad aicināja skolotājus izgatavot radošus darbus no sarūpētiem rudens materiāliem – kastaņiem un ozolzīlēm - izveidot savus radošos darbus un novietot uz izstādes galda. Te nu bija vērojama skolotāju izdoma, jo darbiņi tiešām bija savdabīgi un interesanti. Skolēnu līdzpārvalde katram skolotājam dāvāja rudens mājīguma sajūtas – pašu sarūpētās dāvaniņās. Rīta cēliena noslēgumā visi vienojās kopīgā dziesmā, ko pagājušā gadsimta 80-jos gados sarakstījis komponists Uldis Stabulnieks “Tik un tā”. Tad visi devās uz skolotāju istabu, lai pasēdētu pie svētku galda, kuru bija sarūpējuši 9.klases skolnieki un Garkalnes novada domes vadība.

Pēc gardumu nobaudīšanas skolotāji devās ekskursijā uz  Cēsu pili. Laikapstākļi nebija iepriecinoši, jo līņāja lietus. Tomēr tas nekādi nesabojāja jautro noskaņu, jo  pilī varēja iejusties viduslaiku noskaņās, iepazīstoties ar pils vēsturi un notikumiem, ieturot viduslaiku maltīti, ievērojot tā laika tradīcijas, spēlēt spēles un gremdēties dzīvās mūzikas skaņās.

Paldies 9.klašu skolēniem par cienastu un sirsnīgo sagaidīšanu! Paldies skolēnu līdzpārvaldes pārstāvjiem, kuri radīja jautru un sirsnīgu rītu! Paldies skolas kultorgam E.Krampānei un Garkalnes novada domei par organizēto ekskursiju un atbalstu tās realizēšanā, kā arī par gardajiem kliņģeriem, kurus domes pārstāvji rīta agrumā nogādāja uz skolu!

Tā tiešām bija īsta svētku diena!

Līdzpārvaldes koordinatore

Ilze Smilga

Vairāk foto skatīt šeit …

Līdzpārvaldes vēlēšanas 2018

 Arhīvs
     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts
P O T C P S S
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19


Meklēšana ziņu arhīvā