Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Karjera

Tikšanās ar grāmatas "Saulesrūķis" autori Lāsmu Adamoviču dzejas dienu ietvaros


ĒNU DIENA 2019!

 

Iepazīšanās ar k/c "Bharata" deju kolektīvu

Karjeras nedēļa 2018

 

 


Uzņēmēju diena

Tikšanās ar Guntaru Raču

Tikšanās ar Rīgas Teikas vidusskolas audzēkņiem

Ēnu diena 2018


Tikšanās ar dejotāju Ievu Bitenieci

Foto galerija šeit...

Karjeras dienas Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā

Audzinātāju uzrunāti, klašu kolektīvos visu nedēļu no 16.oktobra, viesojās bērnu vecāki, kuri iepazīstināja ar savām profesijām.

Turklāt, 19.oktobrī Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā, Ilzes Smilgas aicinājumam atsaucās un piekrita viesoties Leļļu teātra aktieris Valdis Vanags - pie 1.-4.klašu bērniem un žurnālists Guntis Bojārs – pie 7.-9.klašu bērniem un 5., 6.klašu interesentiem.

Bērni iepriekš jau bija iesūtījuši jautājumus abu profesiju pārstāvjiem.

Atraktīvais un smaidīgais aktieris V.Vanags uz tikšanos ar bērniem nebija ieradies viens. Viņam pievienojās LAPSA KŪMIŅŠ – šarmantais leļļu kungs. Neskatoties uz to, ka aktieris atbildēja uz visiem jau iepriekš iesūtītajiem jautājumiem, bērniem zālē rokas stiepās un papildus jautājumu netrūka. Viņi gribēja uzzināt – kur var apgūt aktiera profesiju un cik ilgi jāmācās, vai grūti būt aktierim, vai ir uztraukums, kad jākāpj uz skatuves, vai ir grūti kustināt lelles, kā uzvedas un reaģē aktieris, ja zālē skatītāji trokšņo, utt.
Jautājumi bira kā no pārpilnības raga un bērnu prieks bija neviltots, kad pēc tikšanās, Valdis Vanags bērniem ļāva apsveicināties ar LAPSU KŪMIŅU klātienē!

5.-9.klašu bērniem bija izdevība tikties ar LTV1 žurnālistu Gunti Bojāru, kurš katru nedēļu mūs uzrunā no TV zilajiem ekrāniem caur raidījumiem “Tieša runa” un “Aizliegtais paņēmiens”. Iepriekš iesūtīto jautājumu skaits bija apjomīgs un žurnālists ļoti izsmeļoši uz tiem atbildēja, tādējādi radot skolēnos priekšstatu par nepieciešamajām prasmēm šajā profesijā. Jaunieši uzzināja kādiem mācību priekšmetiem skolā jāpievērš uzmanība, ja ir doma kļūt par žurnālistu, kur studējot var apgūt žurnālistiku, ko īsti dara žurnālists, kas vislabāk pašam G.Bojāram patīk šajā darbā, cik gadus viņš jau strādā šajā profesijā, kur žurnālists ir strādājis pirms darba Latvijas televīzijā, vai ir strādājis kā žurnālists arī ārzemēs, kāda ir žurnālista ikdiena, kādi ir šīs profesijas plusi un mīnusi, utt.

Berģu skolas vecāku klašu skolēni ir gana sportiski, tāpēc ir tikai saprotams, ka viņi vēlējās arī uzzināt, kādi sporta veidi aizrāvuši G.Bojāru bērnībā un ar kādiem viņš šobrīd nodarbojas.

Paldies aktierim Valdim Vanagam un žurnālistam Guntim Bojāram par dāvāto iespēju Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas bērniem, tikties klātienē un uzzināt gana daudz par šīm profesijām!

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas
DVAJ Ilze Smilga

Foto galerija šeit


Foto galerija šeit...

Foto galerija šeit...
Foto galerija šeit...

Foto galerija šeit...


Foto galerija šeit...


Nolikums šeit...


Lasīt visu rakstu šeit...

Foto šeit... un šeit...


Klases projekta darbs KLASES DIENASGRĀMATA


Valsts izglītības un attīstības aģentūra

Latvijas Karjeras attīstības
atbalsta asociācija


Profesiju pasaule


Profesiju laikotājs


Karjeras attīstības atbalsta sistēmas
darbības izvērtējums Latvijā

Latvijas prezidentūra ES Padomē

SKAIDROJUMS PAR AUTORTIESĪBU UN BLAKUSTIESĪBU OBJEKTU
IZMANTOŠANU MĀCĪBU PROCESĀ

Video: Par profesijupasaule.lvVideo: Par NIID.lv


     

Nākamā stunda skolā:
08:30
1. stunda
***********
Muižas ēkā:
08:30
1. stunda
Stundu saraksts:
1.- 9. klase

Skolas himnas fonogramma

Skolas himnas teksts


Meklēšana ziņu arhīvā