Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Jūs NEESAT ielogojies. Pieslēgties

     

III Vidzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu spēles konkurss 2024

2024. gada 9. martā Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolā norisinājās III Vidzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu spēles konkurss 2024.

Dalībnieku skaits bija ļoti liels – 65 (gan vijoles, gan čelli) no 22 skolām, plaši pārstāvot visu Vidzemes reģionu. ​
Cīņa bija spraiga. Kopējais Vidzemes reģiona vijolnieku un čellistu līmenis ir vērtējams kā ļoti augsts! ​
Arī mūsu skolai izdevās gūt atzinīgu vērtējumu no žūrijas komisijas - Arvīda Zvaguļa, Pētera Trasuna un Kārļa Klotiņa. ​

SVEICAM:​ ​

​ Veltu Zeleznevu ar 3. vietu 1. grupā​​
1. čella spēles klase, ped. Ilga Ozola ​

Dir. V. Ilga Ozola

2024-04-09


Izskanējis Ropažu novada Mūzikas un mākslas skolu koncerts un izstāde “Leduspuķu skaņās ”

Š.g. 28.februārī KC “Berģi ” zālē izskanējis Ropažu novada Mūzikas un mākslas skolu koncerts un izstāde “Leduspuķu skaņās ”, turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju - katru pavasari vienoties kopējā koncertā.

Koncertā piedalījās Vangažu Mūzikas un mākslas skola, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola, Ropažu Mūzikas un mākslas skola “Rodenpois, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, un Berģu Mūzikas un mākslas skola.

Katra skola bija sagatavojusi savu koncerta programmu, kura tika bagātināta ar mākslas programmas audzēkņu prezentāciju, tā parādot labas organizācijas un mūsdienīga koncerta konceptu.

Koncerts bija daudzkrāsains, kas parādīja katras skolas savdabību un orģinalitāti kopējā kopskaņā. Liels prieks par solistiem, gan klavieres, gan vijoles, gan ksilofons un bungas skanēja pārliecinoši un enerģiski.

Koncerta programmu papildināja arī trīs orķestri: Ropažu Mūzikas un mākslas skolas « Rodenpois » orķestris - diriģents Rūdolfs Missa, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas skolēnu kamerorķestris - diriģents Rūdolfs Missa, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas kamerorķestris «Bergstar» - diriģents Egils Šķetris. Katrs orķestris sevi parādīja ar savu atšķirīgu stilu un eleganci.

Paldies skolu direktoriem par kopā būšanu un atbalstu: Ilzei Briņķei, Ievai Ķikustei, Santai Podgaiskai, Daigai Jankovskai, Laimnesim Bruģim, kā arī Ropažu novada pašvaldībai un protams, mūsu lieliskiem un talantīgiem audzēkņiem, viņu atbalstošajiem vecākiem un skolotājiem!

BMMP dir.vietniece prof. ievirzē Ilga Ozola


2024-03-11


Valsts konkursa stīgu instrumentu spēle II kārta

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas mūzikas programmu audzēkņi

š. g. 29. – 30. janvārī piedalījās LNKC organizētā Valsts konkursa II kārtā - finālā Jāz. Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā.

Mūsu skolu pārstāvēja 4 audzēkņi:

Flautas spēle 1. grupa – Paula Kliedere

Klarnetes spēle’1. grupa – Kārlis Mālmeistars

Sitaminstrumentu spēle 1. grupa – Dominiks Rozenbahs, 2. grupa – Kārlis Jankovs.

Sveicam un lepojamies ar mūsu audzēkņu sasniegumiem konkursā un Dominiku Rozenbahu ar iegūto 3. vietu!

Paldies pedagogiem Rūdolfam Daņiļēvičam, Matīsam Ozoliņam un koncertmeistarēm Kristīnei Ozolai un Inesei Andersonei par audzēkņu sagatavošanu konkursā!

Direktora vietniece profesionālajā ievirzē Ilga Ozola


2024-02-12


Koncerts "Leduspuķu skaņās"

2024-01-19


Valsts konkursa "PŪŠAMINSTRUMENTU SPĒLE un SITAMINSTRUMENTU SPĒLE" I kārta

Šā gada 11. decembrī Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā norisinājās Valsts konkursa PŪŠAMINSTRUMENTU SPĒLE un SITAMINSTRUMENTU SPĒLE I kārta.

Konkursa I kārtas laureāti:

Paula Kliedere - Flautas spēle III vieta

Kārlis Mālmeistars - Klarnetes spēle III vieta

Dominiks Rozenbahs - Sitaminstrumentu spēle III vieta

Kārlis Jankovs - Sitaminstrumentu spēle III vieta .

Visi trešās vietas ieguvēji ir izvirzīti uz valsts konkursa II kārtu Jāz. Mediņa Mūzikas vidusskolā, kas norisināsies 29. – 30. janvārim Jāz. Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā.

Paldies mūzikas pedagogiem Matīsam Ozoliņam, Rūdolfam Daņiļēvičam un koncertmeistariem Kristīnei Ozolai un Mārim Lasmanim par atsaucību un atbalstu audzēkņu sagatavošanai konkursam.

Novēlam arī veiksmīgu piedalīšanos konkursa II kārtā!

Dir.vietniece prof. ievirzē Ilga Ozola

2023-12-28


Dalība XVIII starptautiskajā klaviermūzikas izpildītāju konkursā "Koknese 2023"

2. decembrī Kokneses Mūzikas skolā notika XVIII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss "Koknese 2023". Konkursā piedalījās 83 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas - 24 dalībnieki attālināti un 59 dalībnieki klātienē.

Dalībniekus vērtēja arī starptautiska žūrija: Elīna Bambāne – žūrijas priekšsēdētāja, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktora vietniece, pedagogs, metodiķis, valsts un starptautisku konkursu organizatore un žūrijas locekle; Karīna Goldmane – žūrijas locekle, Hans Werner Henze skolas klavierspēles pedagogs Vācijā, koncertējoša izpildītāja, dažādu konkursu žūrijas locekle; Edgars Tomševics – žūrijas loceklis, J. Vītola Mūzikas akadēmijas lektors, Latvijas Nacionālās operas koncertmeistars, A. Dombrovska Mūzikas skolas pedagogs; Kaspars Bumbišs – žūrijas loceklis, J. Mediņa Mūzikas vidusskolas pedagogs, Kokneses Mūzikas skolas absolvents un pedagogs.

Žūrija atzīmēja, ka pedagogi, neskatoties uz dažādām grūtībām, ir strādājuši ļoti labi un visi jaunie pianisti bija ļoti labi sagatavoti. Latvijas attālākās skolas Kurzemē un Latgalē izteica atzinīgus vārdus mums par to, ka šajā konkursā bija iespēja piedalīties arī attālināti, jo ne visām skolām un audzēkņu vecākiem ir finansiālas iespējas kaut kur braukt.

Konkursa Laureāta diplomu A1 grupā saņēma - Ludzas pamatskolas audzēkne, A2 grupā Viļņas Jaunās Viļņas mūzikas skolas audzēkne, B1 grupā laureāti no A. Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas solists un klavierduets, C1 grupā – Ludzas Mūzikas pamatskolas audzēkne, D2 grupā – A. Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas audzēkne.

Prieks arī par mūsu skolas 6. klavieru klases audzēkni Kristiānu Ilgunu, kurš ieguva II vietu C2 grupā..

Liels paldies par ļoti labi padarītu darbu viņa skolotājai Anželikai Jercumai!.

Dir. v. prof. iev. Ilga Ozola

2023-12-28


II STARPTAUTISKAIS MARKA ROTKO MŪSDIENU MŪZIKAS JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSS

2023-05-09


Mūzikas ziņu arhīvs