Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Mākslas nodaļa


Aktuālā informācija

Mākslas skolas mācību ekskursija.

Šī gada 6. martā mākslas nodaļas audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Latvijas Nacionālo Mākslas Muzeju  Alekseja Naumova  izstādi ‘’Nebeidzamā ainava’ . Izstādi apmeklēja 2.a , 4. un 6.  mākslas skolas kursi skolotāju Maijas Purgailes un Dagnes Ventiņas vadībā. Audzēkņi muzejā izpildīja sagatavotos mācību uzdevumus - skicēt gleznas un pamanīt to nianses.

 

 

2018-04-04


Apsveicam!

No Rumānijas saņemti diplomi par panākumiem Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē „The Colours of Autumn”.

Pirmās vietas - Līnai Bērziņai, Paulam Engelbergam, Mihailam Gordejevam, Oskaram Rendoram /sk. Maija Purgaile/; Viviānai Pētersonei /sk.Dagne Ventiņa/.

Otrās vietas – Norai Dūcei, Ramonai Brokai /sk. Maija Purgaile/; Ilvai Černišai, Jēkabam Krišjānim /sk.Dagne Ventiņa/.

Pateicības par dalību saņēmuši - Bruno Jirgensons, Ralfs Lūkins, Agnese Ozoliņa, Viviāna Pētersone, Anete Tervete, Emīlija Viestarte, Elizabete Zīvere.

 

Atzinības skatīt šeit...

2018-04-04


"100 grāmatzīmes Latvijai" Gaismas pilī.

2. martā plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 7. stāva ātrijā pie Bērnu literatūras centra tika atklāta Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas darbu konkursa "Mana grāmatzīme" noslēguma izstāde "100 grāmatzīmes Latvijai". Izstādes autori ir 100 Latvijas mākslas skolu audzēkņi, kas darinājuši savas dzimtas vai savas skolas ekslibrus klasiskajās grafikas tehnikās. Izstāde LNB darba laikā būs skatāma līdz 2018. gada 30. aprīlim. Ieeja bez maksas.

 

Lielajā konkurencē izstādē vietu izcīnījuši piecu BMMP audzēkņu Ex libri. Tie ir -  Mihails Gordejevs,  Esmeralda Jākobsone, Leila Indrikova, Kristiāna Pētersone un Elizabete Skrodere /skolotāja Maija Purgaile/.

 

Elizabetes Skroderes darbs izpelnījies vienu no trim Latvijas Ekslibristu kluba balvām.

 

Apsveicam mūsu audzēkņus!

2018-04-04


RĪGAS RĀTSNAMĀ 26.JANVĀRĪ NOSLĒGUSIES STARPTAUTISKĀ BĒRNU UN JAUNIEŠU MĀKSLAS IZSTĀDE “TREJDEGSNIS 2017 /TRIPLE SUN 2017”

Rīgas Rātsnamā pulcējās liels skaits izstādes dalībnieku no daudzām Latvijas izglītības iestādēm, lai apskatītu 350 bērnu un jauniešu darbus. Kopumā izstādei tika iesniegti vairāk kā 600 darbi no Igaunijas, Lietuvas, Indijas, Polijas, Slovēnijas, Rumānijas un Latvijas 67 izglītības iestādēm.

Noslēguma pasākumā dalībniekus sveica UNESCO Latvijas Komisijas pārstāve Mare Heimrāte, piešķirot UNESCO Latvijas Komisijas speciālbalvu - BJC IK AUSEKLIS kolektīvajas keramikas darbam „PAPES EZERA ZIVIS, TO RAŠANĀS”. Skolotāja – Vineta Viziņa.

Žūrijas vērtējumā par 1.vietu 16 medaļas ieguva-

  1. PATRIKS ĻEONOVS /6/. Siguldas Mākslu skola ‘’Baltais Flīģelis’’. Skolotāja - DACE ANDERSONE
  2. DANIELA BRIEDE /8/. POPES PAMATSKOLA. Skolotāja -Ingrīda Andersone
  3. LOTE LEGZDIŅA /8/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile 
  4. MAREKS BĒRZIŅŠ /9/.TUKUMA MĀKSLAS SKOLA. Skolotāja – Ilze Pauliņa
  5. KRISTIANA GUDRINIECE / 9/. TUKUMA MĀKSLAS SKOLA. Skolotāja – Ilze Pauliņa
  6. BJC IK AUSEKLIS. KOLEKTĪVS DARBS  /7-8/. „PAPES EZERA ZIVIS, TO RAŠANĀS”. Skolotāja – Vineta Viziņa.
  7. MĀLPILS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS 3.KLASE. KOLEKTĪVS DARBS “KAĶĪŠA DZIRNAVIŅAS” /9/. Skolotāja - ELĪNA TITĀNE
  8. VIVIĀNA PĒTERSONE UN BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLAS 3. KURSS. KOLEKTĪVS DARBS “DIENAS UN NAKTS TIKŠANĀS” /9-10/. Skolotāja – Maija Purgaile

 

  1. S.PRANAV /10-13/ YOUNG ENVOYS INTERNATIONAL. HYDERABAD, INDIA. G.V. Teacher  B. Padma Reddy
  2. K.SNIGDHA /13/. YOUNG ENVOYS INTERNATIONAL. HYDERABAD, INDIA. -Teacher  B. Padma Reddy
  3. RODRIGO  JĀNE /11/. POPES PAMATSKOLA. Skolotāja -Ingrīda Andersone
  4. ALISE LAIZĀNE /11/. BJC“MĪLGRĀVIS”. SKOLOTĀJA - INGA SUPE
  5. PATRĪCIJA AMOLIŅA /15/. PŪRES PAMATSKOLA. Skolotāja - Ilze Kalniņa
  6. A.SHREETEJ /14-17/. YOUNG ENVOYS INTERNATIONAL, INDIA, teacher  B. Padma Reddy
  7. IEVA DAŠČIORAITE /18/ .KAUNAS JUOZAS GRUSAS ART GYMNASIUM. LITHUANIA. 18 G.V. Teacher - Rasa Klingaite
  8. TEACHER - RASA KLINGAITE. KAUNAS JUOZAS GRUSAS ART GYMNASIUM. LITHUANIA.

 

Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas Lotes Legzdiņas un Viviānas Pētersones un 3.kursa kolektīvā darba medaļām pievienojas diplomi par 2.vietu, ko saņēma-

  1. LAURA KUKULE /9/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLASPAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile
  2. SINDIJA DOMBROVSKA /9/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile
  3. SAGATAVOŠANAS GRUPAS DARBS /7-8/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja Diāna Mežecka.
  4. ADRIANA KUŠĶE  /11/.BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLASPAMATSKOLA. Skolotāja – Dagne Ventiņa.

 

Diploms par 3.vietu –

  1. ANNA HVOINSKA, SOFIJA REMDENIECE, LEILA INDRIKOVA , KAIVA BANKA  /9/. Kopdarbs “KAĶĪŠA DZIRNAVIŅAS”. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile
  2. HARALDS SALAVS /7/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile
  3. SIGNE PULVERE /10/. BERĢU MŪZIKAS UN MĀKSLAS PAMATSKOLA. Skolotāja – Maija Purgaile

Atzinība –

  1. EVIJA ČERNIŠA /12/. PREZENTĀCIJA – “BRĪNUMPASAKA” BMMP, SKOLOTĀJA- MAIJA PURGAILE
  2. GRUPAS DARBS "ZELTA ĀBELE" BMMP – KAIVA BANKA, EMĪLIJA VIESTARTE, SOFIKO GULUA, ALISE OZOLNIECE /9/

Apsveicam mūsu laureātus!

2018-02-05


Mākslas ziņu arhīvs