Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Aktuālā informācija

Apsveicam Annu Dēliņu un Haraldu Ceriņu!

Apsveicam Annu Dēliņu ar iegūto 2.vietu un Haraldu Ceriņu ar pateicību par dalību keramikas dizaina konkursā "Trauks ūdenim", kuru organizē Salacgrīvas Mākslas skola.

Skolotāja Diāna Meżecka

2022-01-04


informācija par gada noslēgumu!

2021-12-20


Informācija!

Mākslas nodaļa ar 15. novembri atsāk mācības klātienē.

2021-11-13


Konkurss “PRIEKULES IKARS”

Saņemti diplomi un balvas no Priekules Mūzikas un mākslas skolas,

8. Vizuāli plastiskās mākslas konkursā “PRIEKULES IKARS” tika iesniegti 554 darbi.

Prieks, ka 4 mūsu skolas audzēkņi ir laureātu vidū. 1.vieta -Anna Dēliņa, 2.vieta -Svens Česka,

Atzinība

-Madis Lamsters- Segliņš sk. Maija Purgaile un Paula Rudzīte Birze sk. Dagne Ventiņa.

Vairāk par konkursu - https://leismalite.lv/nosledzies-8-vizuali-plastiskas.../

2021-11-09


Informācija!

Mākslas nodaļas audzēkņi no 1.-15. novembrim visās grupās strādā attālināti. Sīkāka informācija par darbu skatāma e-klasē.

2021-11-01


Mākslas programmas audzēkņu plenēra darbu izstāde 21.10.2021.

Katru gadu, kad skolēnu brīvlaiks tuvojas izskaņai, augusta vidū mākslas programmas audzēkņi pulcējas mākslas skolā, lai piedalītos draudzīgā plenērā-zīmēt, gleznot un veidot brīvā dabā. Ik gadu plenēra ietvaros top skaisti un interesanti darbi-audzēkņi zīmē un glezno arhitektūru, ainavas, augu studijas un dzīvniekus. Tāpēc šoreiz izstāde veidota par tēmu-PLENĒRS. Šajā izstādē apskatāmi plenēra darbi, kuros audzēkņi iemūžināja Andrejsalas ūdeņus un ainavas, Lilastes pludmali, Salapsils Botānisko dārzu un Turaidas pili. Izstāde apskatāma jaunās skolas korpusa gaiteņos. Paralēli šai izstādei ir apskatāma arī mākslas skolas sagatavošanas grupas, 1. un 6. kursa keramikas darbu izstāde, kas veltīta rudens tēmai.

Foto galerija šeit-->

2021-10-29


Ekskursija uz DMDM 22.09.2021.

Mākslas programmes 6. un 7. kursa audzēknes šī gada 22. oktobrī kopā ar mākslas pedagogiem Guntu Vēveri un Diānu Mežecku devās mācību ekskursijā uz Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju un Rīgas Sv. Pētera baznīcu. Ekskursijas mērķis bija iepazīstināt audzēknes ar vērienīgu baltijas laikmetīgās keramikas izstādi – RADU, TĀTAD ESMU. Izstādē aplūkotie darbi nebija klasiski ierastie trauki un formas, bet gan tie tuvojas tēlotājmākslai, kur svarīga ir autora koncepcija un stāsts. Izstādē darinātie keramikas darbi tika veidoti no porcelāna, šamota un māla, apvienojot tos ar netradicionāliem materiāliem-stiklu un metālu. Pēc šīs izstādes apmeklējuma mākslas skolas audzēknes devās uz Rīgas Sv. Pētera baznīcu, kur bija iespēja aplūkot Jāzepa Pīgožņa Latvijas ainavu glezniecības izstādi. Tajā piedalījās 103 mākslinieku darbi. Dažādās gleznas uzrunāja ar noskaņu, faktūrām, dažādām kompozīcijām un citiem mākslnieciskās izteiksmes līdzekļiem.

Foto galerija šeit-->

2021-10-29


Plenērs 2020./21.

Augusta vidū mākslas skolas audzēkņi pulcējās vienkopus, lai kuplā, draudzīgā pulkā piedalītos mākslas skolas rīkotajā skolas plenērā. Plenērs ir obligāts mācību satura priekšmets, kuru apgūst no 3. līdz 6. kursam un tā mērķis ir apgūt iemaņas un prasmes arhitektūras, ainavu, dzīvnieku, augu studiju glezniecībā, zīmēšānā un skicēšanā. Visas nedēļas garumā audzēkņi zīmēja un gleznoja darbus dažādās tehnikās. Šogad kopā ar audzēkņiem pabijām Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Salaspils Botāniskā dārza tropu mājā un Upesciema apkārtnē.

Foto galerija šeit-->

2021-10-29


Apsveicam Madaru Šulcu!

Apsveicam Madaru Šulcu ar iegūto atzinību starptautiskajā konkursā Golesti muzejā, Rumānijā. 2021.gadā bērni un jaunieši tika aicināti veidot darbus, kuros attēloti savas zemes teiksmainie dzīvnieki no mītiem, pasakām, teikām un citiem stāstiem. Skolotāja Maija Purgaile

2021-10-28


Apsveicam vizuālās mākslas konkursā ‘’ Pļava 2021’’

Apsveicam vizuālās mākslas konkursā ‘’ Pļava 2021’’ Keitu Legzdiņu saņemot Specbalvu. Vizuālo mākslas konkursu organizē Gaujienas mūzikas un mākslas skola. Skolotāja Dagne Ventiņa.

2021-10-28


Apsveicam - Kati Kalniņu un Anastasiju Gordējevu

Apsveicam - Kati Kalniņu un Anastasiju Gordējevu /sk. Maija Purgaile/ ar panākumiem starptautiskajā konkursā "Nova Zagora 2021". Konkursā piedalījušies 2978 bērni un jaunieši no 29 valstīm

2021-10-25


Mākslas ziņu arhīvs