Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Aktuālā informācija

Apsveicam vizuālās mākslas konkursa “Mītiski tēli tautas mūzikas skaņdarbos” laureātes!

3.vieta sagatavošanas grupas audzēknei Emīlijai Runčei.

Atzinības – Adelei Amoliņai /sagatavošanas grupa/ un Sofijai Remdeniecei. Audzēknes konkursam sagatavoja skolotāja Maija Purgaile.

Konkursā piedalījās tuvu 700 autoriem.

Paldies Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošai pamatkolai par lielisko pasākumu.

Mākslas konkursa laureātiem bija iespēja noklausīties mūzikas konkursa dalībnieku koncertu un žūrijas locekļu, kuru vidū bija Olga Rajecka, uzstāšanos.

2024-04-09


Priecīgas Lieldienas!

2024-04-02


Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādes apmeklējums

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādes apmeklējums. 5. un 6.kurss cītīgi skatās un radoši darbojās mākslas izstādē “Esmu tagad noņēmies dzīvot mākslai” Jāzeps Grosvalds. 1891–1920.

Skolotāja Dagne Ventiņa un Diāna Mežecka.

2024-04-02


Apsveicam mūsu meitenes ar panākumiem starptautiskajos konkursos Rumānijā.

16.Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā “Karalienes Marijas pasakas” Sārai Gleškei 1.vieta un speciālā balva. Konkursa uzdevums bija Šarla Pero pasakas “Zvaigžņu lietus” ilustrācija.

15.Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Mākslas esejas” – 1.vieta Karlīnai Līdumai un Evelīnai Bogdanovai, speciālā balva Alisei Kampernovai. Audzēknes konkursam sagatavoja skolotāja Maija Purgaile.

2024-03-29


Apsveicam Robertu Bērziņu un Elīnu Lilenfeldi ar iekļūšanu konkursa nominantu vidū,

Apsveicam Robertu Bērziņu un Elīnu Lilenfeldi ar iekļūšanu konkursa nominantu vidū, skolotāja Maija Purgaile.

Pirmo atlases kārtu izturēja arī Anastasijas Gordejevas, Remija Baloža, Loretas Kleinbergas, Oskara Rendora un Lotes Legzdiņas gleznojumi uz zīda, skolotāja Maija Purgaile.

31.Starptautiskajā konkursā "Mākslinieku sēklas no visas pasaules", Francijā, Institut Mondial d'Art de la Jeunesse - Centre pour l'UNESCO, bija pieteikušies tuvu 4500 dalībniekiem no 78 valstīm.

Konkursa tēma tika veltīta Olimpiskajām spēlēm.

2024-03-20


Mūsu skolas audzēkņu darbu izstāde

Laipni aicināti apskatīt mūsu skolas audzēkņu darbu izstādi Krāsainie stāsti Upesciema Tautas bibliotēkā un Upesciema dienas centrā . Un pie reizes visi aicināti paņemt arī kādu grāmatu. Paldies Sanita Kanneniece par uzaicinājumu! Skolotāja Dagne Ventiņa un Barbala Gulbe

2024-03-11


Rumānijas konkurss "Rudens krāsas"

Apsveicam mūsu audzēkņus XX Starptautiskā konkursa “Rudens krāsas” Rumānijā laureātus – Veroniku Kuzņecovu ar 1.vietu, Karlīnu Līdumu, Kārli Kurmiņu un Reinardu Endriksonu ar 2.vietas diplomu saņemšanu.

Skolotāja Maija Purgaile.

Konkursā piedalījās 1300 dalībnieki no 16 valstīm.

2024-02-16


"Ziedu trauki "

Mākslas skolas 2.kursa audzēkņi keramikas nodarbībās izstrādāja un veidoja ziedu trauku vienam ziedam tehniski apvienojot tik dažādus materiālus -mālu un vilnu.

Skolotāja Diāna Mežecka

2024-02-02


Apsveicam konkursa “Piatra Niamt Creativ, Romania 7-th edition, 2023” laureātes

Apsveicam konkursa “Piatra Niamt Creativ, Romania 7-th edition, 2023” laureātes – Elizabeti Zīveri, Gundegu Bērziņu, Elzu Krievu un Veroniku Kuzņecovu, skolotāja Maija Purgaile.

Konkursa uzdevums bija ainavas un ziedu gleznojumi.

Konkursa žūrijai interesanti šķituši darbi, kurus meitenes gleznoja plenērā Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā, Kurzemes sētā. Ir vērts pacensties un no[ietni pastrādāt plenērā, jo labi veiktais darbs agrāk vai vēlāk atrod iespēju plūkt laurus kādā konkursā.

2024-02-02


BMMP izstāde "Otas otiņas"

2024-01-29


Mākslas ziņu arhīvs