Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Aktuālā informācija

Apsveicam mūsu jaunos māksliniekus Darba svētkos ar jauniem darba sasniegumiem!

Valsts konkursā Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem  1.vieta Oskaram Rendoram /sk. Maija Purgaile/.

 

Uzdevums bija 3 stundu laikā ilustrēt grāmatiņu dzejolim. Kā apbalvošanas laikā stāstīja LNKC Vizuālās mākslas izglītības eksperte Ilze Kupča, kompetentā žūrija īpaši augstu vērtējusi darbus, kuros autors dzejā teikto papildinājis ar paša radītiem tēliem un notikumiem.

Pateicības par dalību konkursā saņēma arī Adriana Kušķe, Marta Krieva, Annija Feldmane un Justīne Siugale /sk.Ramona Pēkšēna/.

 

 

Viljamam Terneram veltītajā starptautiskajā konkursā Polijā, Rubnikā ar savu filcēto tekstilgleznu par laureāti kļuvusi Viviāna Petersone  /sk.Maija Purgaile/.

 

UNESCO Louis François centra Francijā, Trojā konkursā, kas šogad veltīts miera tēmai par laureātu kļuvis Reinis Ozoliņš /sk.Maija Purgaile/.

 

I Starptautiskaajā vizuālās mākslas konkursā "Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot" atzinība Lotei Legzdiņai /sk.Maija Purgaile/

 

Kristiānas Pētersones /sk.Maija Purgaile/filcētā tekstilglezna “ Manu jaunu dienu zeme” Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā "Mana Latvija Raiņa dzejā" ieguvusi 3.vietu.

 

BJC “IK Auseklis” rīkotajā Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē „Daba mums apkārt. Pļava 13”, kas veltīta ežiem un kaķpēdiņām,  

par laureātēm kļuvušas – Adriana Kušķe, Marta Krieva /sk. Diāna Mežecka/, kuras keramikā veidojušas ežus, un Sindija Dombrovska /sk. Maija Purgaile/, kas filcētajā tekstildarbā attēlojusi ezi kaķpēdiņās.

 

 

Vēlam veiksmi turpmākajos radošajos meklējumos!

Diplomi šeit...

 

2018-05-10


Mūzikas ziņu arhīvs