Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Skolēnu līdzpārvalde 2017./2018. m.g.

RUDENS VAKARĒŠANA UN DISKO

Jau senos laikos, kad visi aktīvie darbi uz lauka tika pabeigti, cilvēki bieži sanāca kopā, lai vakarētu – pabūtu kopā, jautri pavadot laiku.

Jau otro gadu, arī Berģu skolā novembra beigās notiek vakarēšana. Šogad vienojošā skolas tēma ir ziemas raksti - sniegpārslas. Vakara sākumā, skolas līdzpārvaldes vadībā darbojās radošā sniegpārslu darbnīca, kur bērni un arī skolotāji darināja papīra sniegpārslas skolas dekorēšanai pirmssvētku laikā.

Bija iespēja piedalīties interesantās un atraktīvas spēles ar sniegavīru klātbūtni. Bērnu acīs mirdzēja prieks un garās rindas pie darbnīcām, liecināja, ka bērni ar lielu interesi vēlas piedalīties visās aktivitātēs un pat vairākkārt. Bērni pa klašu grupām varēja sacensties atjautībā, minot mīklas. Vakara gaitā, bērni dejoja, pie pašu izvēlētas mūzikas, kuru palīdzēja atskaņot skolas saimnieks Edmunds Krampāns. Vecāko klašu bērniem interesēja izaicināt vienam otru ar dažādiem uzdevumiem.
Bija jautri! Lieki piebilst, ka visiem skolas bērniem kopā pavadītais laiks ārpus stundām un nodarbībām ir neatsverams tuvināšanās un, vienam otra, iepazīšanas, kā arī sadraudzēšanās veids.
Milzīgs paldies skolēnu līdzpārvaldes aktīvistiem, kuri vadīja rotaļas un pasākumu, rūpējas par jauku atmosfēru vakara garumā. Paldies skolas saimniekam Edmundam Krampānam par mūzikas nodrošināšanu! Paldies skolotājiem, kuri piekrita rūpēties par kārtību un dežurēt pasākuma laikā!

BMMP direktores vietniece audzināšanas un ārpusklases jautājumos Ilze SmilgaFoto galerija šeit...

Foto galerija šeit...

Skolotāju diena Berģu skolā

Šogad skolotāju diena Berģu skolā iesoļoja 29.septembrī ar saukli “Veselā miesā vesels gars!”.

Jau no paša rīta skolotājus pie konferenču zāles durvīm sagaidīja 9.klases skolēni, kuri katram skolotājam dāvāja rozi. Skolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis, skolotājas Lolitas Misānes vadībā, priecēja klātesošos ar savu skanīgo un muzikālo sniegumu.

Tālākais nu bija skolēnu līdzpārvaldes ziņā – skolotājiem bija iespēja noklausīties īso izglītojošo kursu par dažādiem augiem un uzzināt par to vērtīgajām īpašībām un nozīmi cilvēku dzīvē. Tad skolotāji devās veidot savu unikālo ķermeņa skrubīti, no iepriekš dzirdētajiem augiem. Līdzpārvaldes skolēni izklaidēja skolotājus ar atjautības uzdevumiem un smīdināja ar anekdotēm par skolotājiem un skolas dzīvi.

Kad pēc svinīgās daļas tika nobaudītas 9.klases skolēnu sarūpētās gardās kūciņas, skolotāji devās kopīgā ekskursijā uz Jelgavas pusi. Iepazīstot vietējo ražotājus, skolotājiem pašiem bija iespēja veidot karameles “Karameļu darbnīcā”, baudīt relaksējošu izbraucienu pa Lielupi ar kuģīti un ļauties citām Jelgavas pilsētas piedāvātajām iespējām.

Paldies skolas vokālajam ansamblim un vadītājai L.Misānei, skolēnu līdzpārvaldei, 9.klases kolektīvam, audzinātājai I.Millerei un vecākiem, kultorgam E.Krampānei un Garkalnes novada Domei par dāsno atbalstu šajos svētkos!

Tie bija burvīgi un neaizmirstami mirkļi ikvienam klātesošajam skolotājam!

Līdzpārvaldes konsultante
DVAJ Ilze SmilgaSkolēnu līdzpārvalde 2016./2017. m.g.
Līdzpārvaldes vēlēšanas 2016./2017. m.g.
Arhīvs