Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5
     

Skolēnu līdzpārvalde 2017./2018. m.g.

Skolotāju diena Berģu skolā

Šogad skolotāju diena Berģu skolā iesoļoja 29.septembrī ar saukli “Veselā miesā vesels gars!”.

Jau no paša rīta skolotājus pie konferenču zāles durvīm sagaidīja 9.klases skolēni, kuri katram skolotājam dāvāja rozi. Skolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis, skolotājas Lolitas Misānes vadībā, priecēja klātesošos ar savu skanīgo un muzikālo sniegumu.

Tālākais nu bija skolēnu līdzpārvaldes ziņā – skolotājiem bija iespēja noklausīties īso izglītojošo kursu par dažādiem augiem un uzzināt par to vērtīgajām īpašībām un nozīmi cilvēku dzīvē. Tad skolotāji devās veidot savu unikālo ķermeņa skrubīti, no iepriekš dzirdētajiem augiem. Līdzpārvaldes skolēni izklaidēja skolotājus ar atjautības uzdevumiem un smīdināja ar anekdotēm par skolotājiem un skolas dzīvi.

Kad pēc svinīgās daļas tika nobaudītas 9.klases skolēnu sarūpētās gardās kūciņas, skolotāji devās kopīgā ekskursijā uz Jelgavas pusi. Iepazīstot vietējo ražotājus, skolotājiem pašiem bija iespēja veidot karameles “Karameļu darbnīcā”, baudīt relaksējošu izbraucienu pa Lielupi ar kuģīti un ļauties citām Jelgavas pilsētas piedāvātajām iespējām.

Paldies skolas vokālajam ansamblim un vadītājai L.Misānei, skolēnu līdzpārvaldei, 9.klases kolektīvam, audzinātājai I.Millerei un vecākiem, kultorgam E.Krampānei un Garkalnes novada Domei par dāsno atbalstu šajos svētkos!

Tie bija burvīgi un neaizmirstami mirkļi ikvienam klātesošajam skolotājam!

Līdzpārvaldes konsultante
DVAJ Ilze SmilgaSkolēnu līdzpārvalde 2016./2017. m.g.
Līdzpārvaldes vēlēšanas 2016./2017. m.g.
Arhīvs